- Fungerer på lær, tekstil, semsket/nubuck, syntetisk og gore-tex
- Miljøvennlig og OEKO-TEX-sertifisert
- Mild, naturlig duft
Denne impregneringssprayen gir et effektivt beskyttelse for sko, klær og andre tekstiler. Den fungerer på flere forskjellige materialer, fra lær og semsket til syntet og Gore-Tex, uten å skade materialets pusteevne. Den vannbaserte formelen er dessuten miljøvennlig og OEKO-TEX-sertifisert. Samtidig etterlater sprayen en mild og naturlig duft.
Beskyttelse mot vann og smuss
Sprayen danner en beskyttende overflate som hindrer vann og smuss i å trenge inn i materialet. Væske perler seg på overflaten og renner av i stedet for å bli absorbert. Dette hjelper skoene og plaggene dine med å holde seg tørre og friske lenger, selv på regnfulle og sludrete dager.Fungerer på flere forskjellige materialer
Impregneringen er utviklet for å fungere på mange materialtyper. Den kan brukes på lær, tekstil, semsket og nubuck, samt syntetiske materialer og Gore-Tex. Formelen beskytter uten å tette materialets fibre. Dette gjør at materialet fortsatt kan puste, noe som bidrar til bedre komfort og lengre levetid.
Spesifikasjoner
Volum: 300 ml
OEKO-TEX-sertifisert: Ja
Antall per pakke: 1
Produsert i: Sverige