- Romslig vannkanne på 5 liter
- Spesialdesignet tut med flere kanaler
- Skånsom vannstrøm for plantene
En vannkanne som gjør det både enklere og morsommere å stelle hagen. Med sin romslige kapasitet på 5 liter slipper du å løpe frem og tilbake til springen, og den unike tuten gir en jevn, skånsom strøm som ikke skader sarte blomster og blader.
Japansk innovasjon for hageelskere
Garden Beetle kommer fra japanske Hachiman og har et helt unikt design. Tutens spesialdesignede spor fordeler vannet i flere tynne stråler som faller mykt over plantene. Det gir en varsom vanning som er spesielt godt egnet for sarte planter og nysådde frø. Den riflede overflaten er ikke bare pen, men gir også et stødig grep.
Smart å bære og oppbevare
Kannen har to håndtak som gjør den behagelig å bruke selv når den er full. Det øvre håndtaket passer godt til å bære kannen, mens det bakre gir støtte og kontroll under vanning. Takket være formen kan flere kanner stables i hverandre, noe som sparer plass i boden eller veksthuset.
Spesifikasjoner
Volum: 5 liter
Materiale: Plast
Produsent: Hachiman, Japan